Lëshohet Lokali me Qira 175 m2 dhe në shitje – Lagjia Mati 1,Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32578
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 175

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me qira dhe në shitje në Rr. Muharrem Fejza në lagjën Mati 1
Lokali posedon sipërfaqe prej 175 m2
5 Zyre të ndara
Kuzhinë + Tryezari
Ngrohje qëndrore me termokos
Klimë
Garazhë
Pritore
Lokali është me inventar si në foto është i përshtatshëm për Zyre, Call Center, Ordinanca etj.

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32578
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 175
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton