Lëshohet Lokali me Qira, 190 m2 – Bregu i Diellit,Prishtinë

 • €1,000
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31707
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 190
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me qira në lagjen Bregu i Diellit

Sipërfaqja e lokalit është 190 m2
Lokali  është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme.
Lokali posedon :
2 Depo dhe
1 Banjo

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31707
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 190 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton