Lëshohet Lokali 209 m2 në Prishtinë

 • €950
Rruga C, Prishtinë, Rruga C

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27506
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Banjo
 • 209

Informacione të tjera

Lokali gjindet në rrugën C te banesat e scandinavia construction

Lokali posedon

209 m2 hapsirë e shfrytzueshme

8 hyrje të ndara

4 Banjo

Posedon ndriqim LED, ndriqim natyral dhe ka pamje kah rruga.

 

 • Adresa Rruga C
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27506
 • Çmimi: €950
 • Madhësia e pronës: 209
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare