Lëshohet Lokali 230m2 me Qira – Qendër

 • Me marrëveshje
Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31563
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 230
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali me sipërfaqe 230m2 në Qendër të Prishtinës, më saktësisht prapa Teatrit Kombtar.

Lokali ndodhet në katin -I- dhe ka këtë Renditje Strukturore:

 • 5 Hapësira Pune
 • 1 Hapësirë e madhe që mund të shfrytëzohet si sallë konferencash ose mund të ndahet në 2 njësi më të vogla
 • 1 Mini Kuzhinë
 • Koridor
 • 2 Nyje Sanitare
 • Terasë 20m2

Hapësira është në renovim e sipër, posedon ngrohje nën dysheme, klima ekonomike dhe lokacion shumë të favorshëm për zhvillimin e bizneseve si:  Kurse te gjuheve te huaja, Institucione Shteterore, Organizata te huaja,  Zyre Projektuse, Studio Grafike, Administrate, Ordinance etj.

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446

Viber & Whats app: +383 48 888 446

 • Adresa Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31563
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 230 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare