Lëshohet Lokali 240 m2 me Qira – Bregu i Diellit

 • €1,500
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit
Me Qira
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit
 • €1,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33021
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 240
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira në lagjen Bregu i Diellit afër poliklinikës Zatriqi
Sipërfaqja e lokalit është 240 m2 dhe është e përshtatshme për zhvillimin e bizneseve të ndryshme si: Call Center, Studio Dizajni, Institucione të ndryshme, Ordinancë etj
Lokali posedon poashtu edhe 1 Banjo .

Qmimi : 1500 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33021
 • Çmimi: €1,500
 • Madhësia e pronës: 240 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton