Lëshohet Lokali 500 m2 me Qira – Rruga C,Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33288
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 500
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali 500 m2 me Qira në Rrugen C
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore
Lokali poashtu gjendet edhe afer Rruges B dhe ka teras rreth e rreth dhe ka një lift panoramik
Lokali posedon poashtu edhe nxemje ndër tokë .

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ali Aliu Kelmendi, kodrina, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060

Detaje

 • ID e pronës: 33288
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 500 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton