Lëshohet Lokali me Qira ,70 m2 – Bregu i Diellit,Prishtinë

 • €500
Armend Daci, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Armend Daci, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira

Lëshohet Lokali me Qira ,70 m2 – Bregu i Diellit,Prishtinë

Armend Daci, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Armend Daci, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31277
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 70 m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali 70 m2 me Qira në lagjën Bregu i Diellit Rr. Armend Daci.

Lokali është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme .
Lokali Posedon :

1 Banjo dhe
1 Depo

Qmimi: 500 euro/muaj.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Armend Daci, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 31277
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 70 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Jeton
 • Jeton