Lëshohet me qira lokali 70 m2 – Mitrovicë

 • €250
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28070
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali 70 m2, në qendër të Mitrovicës. Lokali gjendet afër shtëpisë së shëndetit dhe ka qasje të lehtë nga rruga kryesore. Afër lokalit ka edhe vend parkim. Lokali gjendet në katin e dytë dhe ka ndriqim të bollshëm.

Për më shumë informata:

Viber & Whatsapp: +38343222000

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28070
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 70 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare