Lëshohet Lokali me Qira,90 m2 – Hajvali

 • Me Marrëveshje
Dëshmorët e Gollakut, Ulpiana e Re, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Prishtinë, Dëshmorët e Gollakut, Ulpiana e Re, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo
Me Qira
Dëshmorët e Gollakut, Ulpiana e Re, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo, Prishtinë, Dëshmorët e Gollakut, Ulpiana e Re, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32432
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me qira në Hajvali më saktësisht ne Rr. Dëshmorët e Gollakut , përball Xhamisë së Hajvalis.
Sipërfaqja e lokalit është 90 m2 dhe me latësi 4 m
Lokali është i renovuar me ndriqim të mjaftueshëm dhe është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme.
Lokali posedon poashtu edhe 1 Banjo .

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Dëshmorët e Gollakut, Ulpiana e Re, Hajvalia, Municipality of Pristina, 10510, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32432
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton