Lëshohet lokali me Qira 200 m2 në Fushë Kosovë

 • €1,000
Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë, Hysen Xhakolli
Me Qira
Hysen Xhakolli, Fushë Kosovë, Hysen Xhakolli
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 20697
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 200 m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qera tek banesat e Arditi Group te Kompleksi Bella Vista
Lokali ka 200 m2 – me 2 hyrje para dhe 2 mbrapa
Parking

 • Adresa Hysen Xhakolli
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 20697
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 200 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare