Lëshohet lokali me qira 100 m2 – Rruga B

Rruga B, Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Rruga B, Mark Raka, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29475
 • 2
 • Banjo
 • 100
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qira 100 m2 në rrugën B, afër barnatoreve te rrethi.
Lokali ka lokacion të përshtatshëm për ushtrimin e bizneseve të ndryshme dhe ka vendparkim. Gjithashtu lokali ka garazha 60 m2 të cilat mund të renovohen dhe të shëndrrohen në depo, kuzhinë apo diçka tjetër e nevojshme për biznes.
Lokali ka dy hymje dhe dy banjo.

Për më shumë kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 29475
 • Madhësia e pronës: 100 m2
 • Banjo: 2
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info