Lëshohet lokali me qira 100 m2 – Tophane,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Të përzgjedhurat Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33211
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 100 m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qira 100 m2 – Tophane,Prishtinë

Lëshohet lokali me qira për zyre afariste.

Lokali gjindet në katin e I dhe ka:

 • 2 Zyre
 • 1 Banjo

Për më shumë info na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 33211
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 100 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna