Lëshohet lokali me qira 140m2 – Matiqan

 • €1,500
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34711
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 140
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali në Matiqan. Ka sipërfaqe prej 140m2.

Lokali gjendet në lokacion shumë favorshëm, buzë rrugës kryesore. Ka dy hyrje një nga rruga kryesore dhe një nga ana e pasme. Posedon podrum i cili ka mundësinë të lidhet me lokal.

Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë elektrike.

Çmimi 1500€

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34711
 • Çmimi: €1,500
 • Madhësia e pronës: 140 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare