Lëshohet lokali me qira 150m2 – Aktash

 • €600
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34425
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 150
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali me sipërfaqe 150m2, në rrugën Hajrullah Abdullahu në Prishtinë. Lokali gjendet në një zonë shumë të frekuentuar të qytetit.

Duke qenë se hapësira e lokalit është e madhe lejon që të mund të shfrytëzohet për veprimtari biznesore të ndryshme  varësisht nga kërkesat e klientit. Hapësirat brenda lokalit, gjithashtu mund të modifikohen dhe të ndahen sipas nevojave të biznesit.

 

Lokali posedon:

Sallë të madhe

1 Zyrë

1 Depo

2 Ballkona

1 Banjo

1 WC

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34425
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 150 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare