Lëshohet lokali me qira 168m2 – Aktash – Prishtinë

 • Me marrëveshje
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34438
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 168
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet  lokali me qira 168m2 – Aktash – Prishtinë.

Lokali gjindet në rrugën Hajrullah Abdullahu në Aktash- Prishtinë.

Është i përshtatshëm për zhvillim të shumë bizneseve dhe ka qasje direkte me rrugën kryesore.

Lokali posedon :

 • 2 Banjo
 • 1 Kuzhinë
 • 1 Terasë 200m2
 • Ventilim
 • Kamera

Kontakti : +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Hajrullah Abdullahu, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34438
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 168 M2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba