Lëshohet lokali me qira 200 m2- Mati 1 -Prishtinë

 • Me marrëveshje
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34686
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 200
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qira 200 m2- Mati 1 -Prishtinë.

Lokali gjendet në rrugën Ndue Përlleshi ,Mati 1- Prishtinë. Ka qasje të lehtë me Rrugën B, Rrugën C dhe Bregun e Diellit.

Është hapësirë shumë e përshtatshme për zhvillim të biznesit .

Lokali ka 2 banjo, sistem nëntokësor të ngrohjes me rrymë dhe hapësirë parkingu.

Kontakti : +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 

 

 • Adresa Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34686
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 200 M2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba