Lëshohet lokali me qira 58 m2 -Prishtina e re,Prishtinë

 • €450
Nekibe Kelmendi, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Nekibe Kelmendi, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Nekibe Kelmendi, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Nekibe Kelmendi, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33248
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qira 58 m2 -Prishtina e re,Prishtinë

Lokali gjindet tek Pallati i Avokate  afer Pallatit të Drejtësisë.

Gjindet në katin e VII dhe është e peërshtatshme për zyre:

 • 1 Njësi punuese
 • 1 Banjo
 • Terasa

Për më shumë na kontaktoni:

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

 • Adresa Nekibe Kelmendi, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 33248
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 58 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba