Lëshohet Lokali me Qira 86 m2 në Qendër të Prishtinës

 • Me Marrveshje
Tringë Smajli, Prishtinë, Tringë Smajli

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27320
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 86

Informacione të tjera

Lokali gjindet në rrugën Tringë Smajli afër sheshit kryesorë të qytetit

Lokali ka 86m2 të ndara në 2 njësi 26 m2 dhe 60 m2

Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme që kan të bëj me afarizëm apo shërbime por mund të përdorët edhe si laborator i ndonjë klinike

Lokali ka qasje nga rruga kryesore që lidhët me sheshin.

 

 • Adresa Tringë Smajli
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27320
 • Çmimi: Me Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 86
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare