Lëshohet Lokali me Qira 500m2 – Fushë Kosovë

 • 0
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26162
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 500

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira në Fushë Kosovë (objekti i Model Slovenia). Sipërfaqja e lokalit është 500m2.

Lokali ka hapsirë dhe dritë të mjaftueshme dhe mund të përdoret për shumë veprimtari biznesi.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Fushë Kosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26162
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 500
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba