Lëshohet me qira Lokali 63 m2 në Lagjen Kalabria në Prishtinë

 • €430
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Të përzgjedhurat Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €430

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21361
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 63 m2
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qera në rrugën “Ali Vitia” në lagjën Kalabria

Lokali gjindet në kompleks Afarist dhe Banesor

Sipërfaqja e lokalit është 63 m2

Lokali është i dedikuar për aktiviteteve të ndryshme afariste

Lokali ka pamje direkte kah rruga

Drejtimi i orientuar kah jugu

Lokali është i ndërtuar me cilsi dhe kualitet të lartë dhe posedon:
Dokumentacion të kompletuar
Ndriqim
Banjo
Hyrje dirkte kah rruga
Gjelbrim kah ana e përparme

 • Adresa Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 21361
 • Çmimi: €430
 • Madhësia e pronës: 63 m2
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare