Lëshohet Lokali me Qira 75 m2 në Lagjen Mati 1 në Prishtinë

 • €450
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10.000, Kosovo, Prishtinë
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 21692
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 75 m2
 • 2020
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me qira në rrugën “Uran Ajeti” në lagjën Mati 1

Lokali gjindet në kompleksin ” Marking ”

Sipërfaqja e lokalit është 75 m2 i dedikuar për afarizëm

Lokali gjindet në kënd të objektit me pamje kah rruga kryesore dhe rruga anësore dhe ka 2 hyrje të ndryshme
me qasje në të dy rrugët.

Lokali është i ndërtuar me standarde dhe posedon:
Dokumentacion të kompletuar
Ndriqim
Banjo
2 Hyrje

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 21692
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 75 m2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare