Lëshohet Lokali me Qira 300 m2 Mbrapa Hotel Sirius në Prishtinë

 • €1,800
Rruga Tringë Smajli në Prishtinë, Prishtinë, Rruga Tringë Smajli në Prishtinë
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Rruga Tringë Smajli në Prishtinë, Prishtinë, Rruga Tringë Smajli në Prishtinë
 • €1,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23130
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 300

Informacione të tjera

Objekti është shumë i përshtatshëm për një numër të madh të aktiviteteve.
Hapësirat e objektit janë të përshtatshme për aktivitete administrative, për konferenca, ligjërata, seminare, trajnime, zyre, konsulata të ndryshme, qendra mësimore dhe shërbime të tjera.
Objekti është në gjendje të mirë dhe i pajisur me inventarin e duhur.

Lokali gjendet në rrugën Tringë Smajli në Prishtinë (mbrapa Hotel Sirius) dhe posedon:

SIPËRFAQE:  300 m2.

INVENTARI:  Tavolina me karriga, banka, kamera, alarm, zmadhues zëri, klima etj.

ÇMIMI: 1800 Euro

 • Adresa Rruga Tringë Smajli në Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23130
 • Çmimi: €1,800
 • Madhësia e pronës: 300
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare