Lëshohet Lokali me Qira në Mitrovicë

 • €500
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Rruga: Xhafer Deva
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Rruga: Xhafer Deva
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23402
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 78 m2

Informacione të tjera

Lokali është në vend shumë të përshtatshëm pasi qe gjendet afër qendrës së qytetit, në një rrugë shumë të frekuentuar. Lokali është në gjendje shumë të mirë dhe i sapo renovuar tërësisht.
Lokali gjendet në rrugën Xhafer Deva, rrugës për tek gjimnazi ” Frang Bardhi ” në Mitrovicë dhe posedon:

78 m2
Toalet
Nxemje Qëndrore
Ndriçim natyral
2 Hyrje

 • Adresa Rruga: Xhafer Deva
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 23402
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 78 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja