Lëshohet me Qira Lokali 170 m2 në Qendër të Prishtinës

 • €990
Ibrahim Lutfiu, Prishtinë, Ibrahim Lutfiu

Informata rreth pronës

ID e pronës: 23638
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 170

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira në qendër të Prishtinës

Lëshohet Lokali me Qira në rrugën Ibrahim Lutfiu përball Sahatkullës në qendër të Prishtinës

Lokali gjindet në katin e parë të objektit dhe posedon 170 m2 hapsirë të shfrytzueshme

Lokali është shumë i përshtatshëm për zyre, qendër e thirrjeve, avokat, konsulenca të ndryshme, noter, dhe të ngjajshme pasi që ka pozitë shumë të mirë dhe lokacion me qasje shumë të lehtë.

Objekti është i orientuar kah Lindja me pamje kah rruga

Lokali posedon:

170 m2
2 Banjo
Depo
Zyre Të veqant Brenda Hapsirës
Ballkon me pamje kah rruga

Rrrymë, Ujë, Internet (Kabllo me Fibra), Hyrje të ndarë, Alarm, Oxhak, Ngrohje Qëndrore

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ibrahim Lutfiu
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 23638
 • Çmimi: €990
 • Madhësia e pronës: 170
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare