Lokal me Qira 200m2 – Rruga B

 • €1,200
Muharrem Fejza, Prishtinë, Muharrem Fejza

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24516
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 200

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me Qira te Rruga B (rruga Muharrem Fejza), në Prishtinë. Sipërfaqja e lokalit është 200m2.

Lokali ka 2 nivele.

Lokali ka një lokacion shumë të mirë dhe mund të përdoret për shumë veprimtari biznesi.

Çmimi: 1200 euro/muaji

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24516
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 200
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba