Lëshohet Lokali me Qira 200m² – Vushtrri

 • €350
Vushtrri, Vushtrri, Vushtrri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25042
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 200

Informacione të tjera

– Lëshohet Lokali me Qira 200m²
– Lokali në Katin I-parë posedon 30m² dhe në Katin e II-të posedon 170m²

Lokali gjendet në qendër të Vushtrrisë te Qerdhja e qytetit,apo tek Missini Sweets, Casa Mia.

Lokali posedon 2 Tualete.

Gjithashtu lokali ka ndricim në të gjitha pozitat, kjo bën që të jetë i përshtatshëm për çdo lloj biznesi.

Lokali furnizohet me ujë dhe rrymë 24 orë.

-Çmimi : 350 euro/muaj

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Vushtrri
 • Qyteti Vushtrri
 • Kodi postal 48000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25042
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 200
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika