Lëshohet Lokali me Qira,1020 m2 – Mitrovicë

 • €2,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Me Qira
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • €2,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33523
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 1020
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira,1020 m2 në Mitrovicë
Lokali perëhet nga 3 kate të ndara , posedon ngrohjen me rrym dhe gjendet më saktësishtë në rrugën Ahmet Selaqi
Lokali poashtu posedon edhe 2 banjo

Qmimi : 2000 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33523
 • Çmimi: €2,000
 • Madhësia e pronës: 1020 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton