Lëshohet Lokali me Qira,50 m2 – Bregu I Diellit,Prishtinë

 • €400
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33667
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 50

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira,50 m2 në Lagjën Bregu I Diellit
Lokali ipet për zyre dhe ndodhet në katin e I , mund të ndahet në dy hapsira/zyre punuese me hyrje yë veqanta
Ndodhet në një lokacion me pamje shumë atraktive e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesore, administrative etj.
Gjendet më saktësishtë në rrugën Xheladin Hana përball banesave të bardha afër kafiterisë ”Sunny Hill”
Lokali posedon edhe 1 banjo

Qmimi : 400 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33667
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 50
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton