Lëshohet Lokali me Qira,65 m2 – Kolovicë,Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Me Qira
Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33621
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 65

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira,65 m2 dhe 3.90cm në Kolovicë,Prishtinë
Lokali gjendet më saktësishtë në rrugën Bajram Bahtiri afër Beka Market 1 përball banesave të Socialit
Lokali posedon edhe 1 banjo

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33621
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 65
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton