Lëshohet Lokali me Qira,86 m2 – Mitrovicë

 • €1,300
Ahmet Selaci, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Ahmet Selaci, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Me Qira
Ahmet Selaci, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Ahmet Selaci, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • €1,300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33565
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 86

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira,86 m2 në Mitrovicë
Lokali gjendet më saktësishtë në rrugën Ahmet Selaci
Lokali poashtu ka ngrohje dhe posedon edhe 1 banjo

Qmimi : 1300 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ahmet Selaci, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33565
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 86
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton