Lëshohet lokali/zyre 500m2 me qira – Veternik

 • Me marrëveshje
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34572
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 500
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali me sipërfaqe 500m2 por me mundësi vazhdimi deri në 800m2

Lokali ka 10 zyre, recepsion, sallën e takimeve, 3 depo, kuzhinë, arkivë, server room, rrjet për LAN, dy banjo. Gjithashtu ka një terasë dhe parking të mjaftueshëm. Poashtu lokali ka edhe klimatizim dhe është i pajisur me rrjet të rrymës alternative(nga agregati/inventori). Gjendet në katin e dytë.

Ka mjaftueshëm hapësirë dhe ndodhet në lokacion shumë të mirë duke qenë i duhuri për t’u përshtatur kështu kërkesave tuaja.

Çmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34572
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 500 M2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare