Lëshohet me qira banesa 100m2 – Aktash

 • Me marrëveshje
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34871
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira kati i shtëpisë në Aktash përkatësisht në rrugën ’’Hajrullah Abdullahu.’’

Objekti  gjendet në një zonë shumë të frekuentuar të qytetit si dhe në lokacion perfekt për t’a shfrytëzuar për zyre. Dhomat kanë ballkone cka e bën që brenda të ketë ndriçim natyral të bollshëm. Gjithashtu ka hapësirë të mjaftueshme për parking.

Posedon:

 • Dhomë ndeje me kuzhinë
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo

Çmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Aktash, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34871
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 100 M2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare