Lëshohet me Qira Banesa 110m2 – Qafa

 • €550
Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €550

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31243
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 110

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 110m2 te Qafa, më saktësisht përballë IP Petrol.

Banesa ndodhet në katin -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • 2 Ballkona
 • Depo

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon të gjitha elementet dhe paisjet e nevojshme, pamje të hapur nga qyteti dhe ndriçim të mjaftueshëm.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Lidhja e Prizrenit, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31243
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 110
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton