Lëshohet me qira banesa 115 m2 – Prizren

 • €260
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32898
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 115
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 115 m2 në Prizren, tek shkolla e re. Banesa gjendet në katin e 4-të dhe është e mobiluar. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 4 Dhoma të fjetjës
 • 2 Ballkona
 • Banjo

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32898
 • Çmimi: €260
 • Madhësia e pronës: 115 m2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info