Lëshohet me qira  banesa 120 m2 – Prishtinë

 • €400
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Rruga B, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28481
 • Banesë, Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 120
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 120 m2 në Prishtinë tek rruga B. Banesa është e mobiluar, është në katin e 8-të (penthouse).

Banesa posedon:

 • Sallon dhe kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Terrasë me hapsirë të madhe
 • Garazhdë
 • Ashensor

Për më shumë informata kontaktoni:

+38343222000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28481
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 120 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë, Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info