Lëshohet me Qira Banesa 150m2 – Ulpianë

 • €600
Henri Dunan, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Henri Dunan, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Henri Dunan, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Henri Dunan, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31377
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 150

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 150m2 në lagjën Ulpiana, afër Beni Donës.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:

 • 2 Sallona
 • Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • 3 Ballkona
 • Depo

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të favorshëm banimi, është tërësisht e mobiluar dhe e organizuar mirë, ka ndriçim të mjaftueshëm, pamje të hapur , posedon klimë dhe ngrohje qëndrore me Termokos.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Henri Dunan, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31377
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 150
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim