Lëshohet me qira banesa 58 m2 – Bazhderhane

 • €250
Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren
 • €250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31846
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 58 m2, në Bazhderhane. Banesa gjendet në katin e 7 -të dhe posedon ashensor në gjendje të rregullt.

Banesa posedon:

-Sallon & Kuzhinë

-1 Dhomë gjumi

-Banjo

-Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31846
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 58 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info