Lëshohet me qira banesa 60 m2 – Gjilan

 • €200
Rr.Fehmi Lladrovci, Gjilan, Rr.Fehmi Lladrovci
Me Qira
Rr.Fehmi Lladrovci, Gjilan, Rr.Fehmi Lladrovci
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30471
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 60 m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 60 m2 e cila është tërësisht e mobiluar
Banesa Gjindet ne Gjilan mbrapa stacionit te autobusave.

Banesa ndodhet ne katin e IV dhe ka këtë renditje :

Sallon
Kuzhin
1 Dhome gjumi
1 Banjo
Ballkon

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Rr.Fehmi Lladrovci
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30471
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 60 m2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton