Lëshohet me Qira Banesa 60m2 – Lagjja e Spitalit

 • €350
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32344
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 60m2 në Lagjen e Spitalit tek Super Viva.

Banesa ndodhet në katin -II- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi të reja dhe moderne, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka lokacion shumë të favorshëm banimi, ndriçim të mjaftueshëm dhe ngrohje qendrore me rrymë.

Banesa është e lirë nga data 01.01.2023

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32344
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim