Lëshohet me qira Banesa 62m2 – Qafa

 • €400
Perandori Dioklecian, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Perandori Dioklecian, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Perandori Dioklecian, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Perandori Dioklecian, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32923
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 62
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 62m2 tek Qafa, më saktësisht mbrapa Raiffeisen Leasing.

Banesa ndodhet në katin -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, ka lokacion shumë të favorshëm banimi afër çdo shërbimi të nevojshëm, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe posedon ngrohje qëndrore me rrymë.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Perandori Dioklecian, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32923
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 62 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim