Lëshohet me qira banesa 63 m2 – Te Qafa

 • €550
Josip Rela, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Josip Rela, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira

Lëshohet me qira banesa 63 m2 – Te Qafa

Josip Rela, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Josip Rela, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €550

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30482
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 63m2 te Qafa në afërsi të Shkollës “Meto Bajraktari”.

Banesa ndodhet në katin e -VI- (posedon ashensor funksional) dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me mobile moderne, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka lokacion shumë të favorshëm banimi dhe afër çdo shërbimi të nevojshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Josip Rela, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30482
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 63
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare