Lëshohet me Qira Banesa 64m2 – Lagjja e Spitalit

 • €300
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32111
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 64m2 në Lagjen e Spitalit, përballë Shkollës Fillore “Pavarësia”.

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon ashensor funksional, ka ndriçim të mjaftueshëm me pamje nga shkolla dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32111
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 64 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim