Lëshohet me qira banesa 79m2 – Dragodan

 • €300
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34780
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 79
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 79 m2 në Dragodan.
Banesa ndodhet në rrugën ’’Bajram Curri’’ në një lokacion shumë të përshtatshëm për të jetuar. Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha paisjet e nevojshme për të jetuar dhe gjithashtu ka nxemjen qendrore.

Banesa posedon:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Depo
 • Banjo
 • Ballkon

Çmimi i qirasë 300€

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446
 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34780
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 79 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare