Lëshohet me qira banesa 80 m2 – Pejton (Bill Klinton)

Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29941
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 80 m2, në Pejton tek Bill Klinton. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për shkak që ka afër qendrën, dyqane, restaurante, postën, stacionin e autobusave etj.

Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka ashensor. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo ( me hapsirë të madhe)
 • 1 Depo e vogël

Banesa ka ngrohje me Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29941
 • Madhësia e pronës: 80 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info