Lëshohet me Qira Banesa 85m2 – Bregu i Diellit

 • €500
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30191
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 85m2 në Bregun e Diellit afër shkollës “Ismail Qemajli”.

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe ngrohje qëndrore me rrymë.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30191
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare