Lëshohet me qira banesa 85m2 – Lagjia Arbëria

 • €450
Dragodan, Prishtinë, Dragodan

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30095
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 85m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 85 m2, në Prishtinë në Lagjen Arbëria  ( Dragodan ).
Banesa gjendet në katin e 2-të dhe ka ashensor. Banesa posedon:
Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Depo e vogël
Për më shumë informata kontaktoni:
+383 48 888 762
Viber & Whats app
 • Adresa Dragodan
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30095
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 85m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton