Lëshohet me Qira Banesa 90m2 – Lagjja Arbëria

 • €420
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €420

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32424
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 90m2 në lagjen Arbëria afër Minimax-it.

Banesa ndodhet në katin -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa është tërësisht e mobiluar, ndodhet në një lagje të qetë, posedon të gjitha elementet dhe paisjet e nevojshme, ka ndriçim natyral të mjaftueshëm dhe ngrohje qëndrore.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32424
 • Çmimi: €420
 • Madhësia e pronës: 90 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim