Lëshohet me qira banesa 90m2 – Muharrem Fejza

 • €480
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira

Lëshohet me qira banesa 90m2 – Muharrem Fejza

Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €480

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34935
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 90m2, në Lagje të Spitalit, përkatësisht në rrugën ’’Muharrem Fejza’’.

Banesa ofron kushte të mira banimi si dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për jetesë. Ofron qasje të shpejtë në rrugën B dhe rrugën C. Poashtu ndodhet shumë afër shkollës Pavarësia. Banesa gjithashtu ka edhe garazhë.

Gjendet në katin e parë dhe posedon:

 • Dhomë ndeje dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446
 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34935
 • Çmimi: €480
 • Madhësia e pronës: 90 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare