Lëshohet me Qira Banesa 94m2 – Qafa

 • €1,000
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31306
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 94

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 94m2 në qendër të qytetit, më saktësisht te Qafa.

Banesa ndodhet në katin -VII-(posedon ashensor funksional) dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon të gjitha elementet dhe paisjet e nevojshme, ka pamje nga lindja dhe lokacion shumë të favorshëm afër çdo shërbimi.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31306
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 94
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare