Lëshohet me Qira Banesa 99m2 – Veternik

 • Me marrëveshje
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32706
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 99

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 99m2 në lagjen Veternik, më saktësisht mbrapa Albi Mall.

Banesa ndodhet në katin e -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa posedon ashensor funksional, ka pozitë dhe lokacion shumë të favorshëm banimi, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe posedon ngrohje qëndrore me energji elektrike.

Vlenë të cekët se banesa mobilohet sipas kërkesës së klientit.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32706
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 99
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare